وقتی دهه هفتادی ها برن دانشگاه!!

همین می شه دیگه! از اول گفتم "دانشگاه بچه بازی نیست، این دهه هفتادی ها رو راه ندید!" هیچ کی گوش نداد!

الان کار به جایی رسیده که ما حتی دانشجوی متولد 74 داریم!! واقعا مضحکه!

اون وقت نتیجه ش چیه؟! نتیجه ش همین می شه که عیییییییین بچه های ابتدایی و راهنمایی که میشه، آخر ترم استادها بیست تا سوال می دن، می گن از اینها امتحان میاد، بعد شیرین ترش اینجاس که بچه ها گریه می کنن که سوالها زیاده و استاد هم مجبور میشه 5 تا از سوال ها رو حذف کنه!

بعد پس فردا قراره از تو اینا استاد دانشگاه هم در بیاد!!

اینجا آدم واقعا یاد این آیه شریفه می افته که :"مملکته داریم؟!" (سوره فیس بوک/ آیه گوگل پلاس)

------------------------------------------

پ.ن: به یاد پست های قدیم "زندگی چون پیچک است، انتهایش می رسد پیش خدا"..........

/ 3 نظر / 39 بازدید
رضا

ببخشید!!! خودتون متولد چه سالی هستید؟؟؟؟ انگار هفتادی هستید![زبان][گل][گل][گل]

رضا

پناه بر خدا ..... تا حالا این مدلیشو ندیده بودم که یه خانم فارس برای فرار از سوال چند سالته به عربی جواب بده!!!! نکن ؛ از این کار نکن....[گل][گل][گل][قلب]

فرشته

با سلام بعضی از نوشته های وبلاگتون رو دیدم و بسیار عالی بودن از این بابانت ازتون متشکرم. با این نظرتون به شدت موافقم اما مشکلی که هست اینه که نمیشه به دلیل این که متولدین دهه 70 ویژگی هایی دارن که از نظر ما کودکانه است اونها رو از دانشگاه محروم کنیم. من خودم متولد ده 60 هشتم و تفاوت بسیاری بین متولدین این دو دهه می بینم. خب به هر حال روح زمنه در حال تغییر هست هر چند که این تغییر از نظر ما خوشایدن و یا منطقی نیاد باز هم این حققتی است که اتفاق میوفته. امیدوارم البته کیفیت آموزش در دانشگاه پایین نیاد. شاید باید بیشتر روی سیستم آموزشی دوره های قبل کار بشه تا متولدین این دهه برای دانشگاه آماده بشن و موضوعی که بهش بیشتر فکر میکنم اینه که شاید هم چیزهایی که ما به عنوان هنجار در نظر میگرفتیم دیگه با اومدن نسل جدید هنجار محسوب نمیشن همونطوری که دهه 40 و 50 هم درباره متولدین دهه 60 که من باشم این نطریات رو دارن. ببخشید که نوشته طولانی شد :)